KOLEKCJA SYMBOLE
została zaprojektowana z myślą o Kobietach które są marzycielkami, uwielbiają podróżować, patrzeć w niebo, ważna dla Nich jest miłość, wiara, prawda, przyjaźń i opieka.  
 
Kolekcja składa się z symboli takich jak księżyc, krzyżyk, medalik, róża wiatrów, ręka Fatimy, które zostały wykonane w pełni ze srebra najwyższej jakości o próbie 925 złoconego 24-karatowym złotem. Ich dopełnieniem są często kamienie szlachetne: rubin, szafir, apatyt, kamień księżycowy, turmalin czy granat. 
Pozwól, by biżuteria z kolekcji SYMBOLE dała Ci możliwość zachowania pięknych podróży, chwil, dat, emocji i marzeń.
Niech noszona biżuteria Cię inspiruje!
Zapraszam!

Tworząc tę kolekcję podeszłam w nowy sposób do tematu bransoletka stawiając na czasochłonne plecionki dające zachwycający efekt, szlachetne kamienie i piękne symbole.

medalik Maryjka 

to element, który pamiętamy z dzieciństwa.

Teraz jest on najgorętszym trendem wśród dodatków. 

Plecionym bransoletkom, które są kluczowym elementem tej kolekcji nie sposób było przypisać konkretne nazwy. Stanowią one pięć różnych wzorów wiązania - jest to baza - dlatego każda z nich otrzymała swój indywidualny numer. Pozostałe elementy takie jak zawieszka czy łącznik, kolor dodatków czy sznurków, pozostawiam Wam do wyboru tworząc w ten sposób kreator bransoletek.

Wybierz bazę bransoletki która najbardziej Ci się podoba i stwórz swoją oryginalną i

wyjątkową bransoletkę! :)